ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Quibi

Serwis streamingowy Quibi wchodzi do Polski. Korzystaj z niego za darmo przez 3 miesiące!

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

W internecie pojawia się coraz więcej serwisów streamingowych, które chcą ze sobą konkurować. W końcu jest to dobry biznes – każda platforma oferująca abonament jest niezwykle opłacalna dla jej twórców. Z tego powodu nie powinna nas zaskoczyć informacja, że od teraz, również w Polsce, możemy korzystać z Quibi – nowego serwisu, tylko dla smartfonów, który użytkownikom zaoferuje seriale w niezwykle kompaktowych dawkach.

Quibi to ciekawy eksperyment. Przez 3 miesiące seriale możecie oglądać za darmo

Quibi to serwis streamingowy dostępny tylko dla urządzeń mobilnych, który z gigantami chce konkurować w ciekawy sposób. Zamiast udostępniać długie filmy czy wielosezonowe tasiemce, firma chce zaoferować użytkownikom dostęp do seriali, których każdy odcinek trwa maksymalnie 10 minut. Tym sposobem platforma ma dotrzeć do młodych, zapracowanych osób, u których liczy się każda minuta. Te często nie mogą pozwolić sobie nawet na godzinę relaksu przed telewizorem.

Zobacz także: Klienci nju mobile mogą odebrać pakiet internetu za darmo. Zobacz, jak to zrobić.

Quibi jest oczywiście dostępne w Polsce i przez 3 miesiące platformę można testować za darmo. Później koszt abonamentu wynosi 37,99 zł miesięcznie. Warto wiedzieć, że na ten moment materiały obecne w serwisie nie są dostępne w języku polskim – może to być jednak dobry pretekst do nauki języka angielskiego. Aplikację, jak zwykle, możecie pobrać przy pomocy linków podanych poniżej. Jeśli wolicie jednak poczekać na recenzję, to ta na naszym portalu pojawi się w weekend. Wtedy przedstawię wam moją opinię na temat Quibi.

Pobierz:

Sprawdź najnowsze wpisy