samsung galaxy note 4 zapowiedz gotowi na pisanie

 

Samsung jest jedną z firm, która niemalże do końca utrzymuje najważniejsze tajemnice. Wcześniej zdarzają się przecieki, ale tak jak szybko się pojawiają równie prędko pojawiają się kolejne zaprzeczające poprzednim. Tym samym duże zainteresowanie budzą informacje pośrednio ujawnione przez Koreańczyków.

 

Tuż przed premierą Galaxy Note’a 4 w Sieci pojawiła się po raz kolejny specyfikacja tego phabletu, ale teraz możemy powiedzieć, że jest ona niemalże oficjalna, gdyż pochodzi ze strony producenta i prezentuje się następująco:

 

  • 5,7-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440);
  • 3 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: 16 MPx i 3,7 MPx;
  • czytnik linii papilarnych;
  • Andorid 4.4 KitKat.

 

Nie wspomniałem o sercu flagowego phabletu Samsunga, gdyż tradycyjnie pojawią się dwie wersje. Jedna z nich będzie napędzana Exynosem 5433, a druga Snapdragonem 805. Tym samym potwierdziły się także ostatnie plotki dotyczące podzespołów Note’a 4, ale do dzisiaj nie wiedzieliśmy praktycznie nic o wyglądzie, gdyż Koreańczycy często stosują zupełnie inne obudowy w prototypach. Jednak dzięki ujawnionemu – tradycyjnie w kiepskiej jakości – zdjęcia plakatu z targów IFA możemy mieć drobny pogląd na design tego urządzenia:

 

samsung galaxy note 4 plakat ifa berlin

 

W oczy przede wszystkim rzucają się cienkie ramki, a także stosunkowo mało miejsca pod i nad wyświetlaczem. W takim razie, podsumowując to wszystko i zapowiedzi nowych funkcji odręcznego pisania, podoba Wam się Samsung Galaxy Note 4?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.