darmowe dostawy na allegro

Darmowe dostawy na Allegro potrwają dłużej! Nowe warunki akcji

2 minuty czytania
Komentarze

Niedawno informowaliśmy o tym, że Allegro udostępniło na miesiąc bezpłatnie użytkownikom usługę Allegro Smart. Darmowe dostawy na Allegro potrwają jednak dłużej, niż to pierwotnie zapowiadano. Właśnie poznaliśmy zaktualizowane warunki akcji.

Darmowe dostawy na Allegro przez kolejny miesiąc

Allegro pierwotnie dało możliwość bezpłatnej aktywacji opcji Allegro Smart dającej darmowe dostawy na miesiąc. Mogliśmy rozpocząć korzystanie z usługi już 17.03.2020, wtedy darmowe dostawy otrzymywaliśmy do 17.04.2020.

darmowe dostawy na allegro

Allegro Smart nadal możemy aktywować bezpłatnie i warto to zrobić. Allegro poinformowało, że przedłuża czas trwania akcji o kolejny miesiąc. Oznacza to, że jeśli aktywujemy darmowe Allegro Smart do 18.04.2020, po upływie terminu usługa zostanie automatycznie przedłużona o kolejny miesiąc. Nie musimy robić nic więcej. O aktywacji usługi na kolejny miesiąc przeczytamy w specjalnej wiadomości. Przypomnijmy warunki darmowych dostaw w ramach Allegro Smart. Za dostawę nie zapłacimy, gdy zrobimy zakupy u sprzedawcy, którego oferty są oznaczone emblematami Smart! oraz Smart! z kurierem. Warunek to łączna kwota zapłacona za towary. Jeśli chcemy mieć bezpłatną wysyłkę do punktu odbioru (np. paczkomatu InPost, stacji Orlen, placówki pocztowej), kwota musi wynosić min. 40 zł. Jeżeli natomiast oczekujemy bezpłatnej wysyłki kurierem, łączna wartość naszych zakupów u sprzedawcy musi wynieść min. 100 zł.

Czytaj także: Dozownik mydła ze Spotify ma pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

O tym, jak aktywować darmowe dostawy Allegro Smart, pisaliśmy w ostatnim tekście o promocyjnej akcji Allegro. Cała kampania ma związek z epidemią koronawirusa. W związku z […] apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności, postanowiliśmy uruchomić darmowe dostawy Allegro Smart! dla wszystkich – czytamy na stronie Allegro.

źródło: allegro

Motyw