allegro smart za darmo

Dostawy Allegro Smart za darmo dla wszystkich! Jak skorzystać z oferty?

2 minuty czytania
Komentarze

Allegro Smart to popularna usługa, która teraz jest dostępna za darmo. Powodem takich działań administracji popularnej platformy sprzedażowej jest epidemia koronawirusa. Allegro chce zachęcić ludzi do pozostania w domach i zrobienia zakupów online.

Dostawy Allegro Smart za darmo dla wszystkich – jak aktywować?

Wchodząc na główną stronę Allegro, na górze zobaczymy żółty pasek z linkiem do aktywacji darmowych dostaw. Jeśli korzystamy z aplikacji mobilnej Allegro, tuż po jej otwarciu wyświetli nam się baner z informacją o specjalnej ofercie. Powinniśmy kliknąć odpowiedni przycisk na stronie lub w baner w aplikacji.

allegro smart za darmo

W kolejnym oknie wyświetlone zostaną podstawowe informacje o warunkach darmowych dostaw Allegro Smart. Musimy zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk aktywuj. Gdy to zrobimy, zostanie wyświetlony komunikat z informacją, że możemy korzystać z bezpłatnych dostaw do 17 kwietnia 2020 roku. Po tym czasie usługa samoistnie się wyłączy i nie będą naliczane żadne opłaty. Żeby skorzystać z bezpłatnej dostawy do punktów odbioru, musimy kupić rzeczy za min. 40 zł od jednego sprzedawcy. Gdy zrobimy zakupy za min. 100 zł u jednego sprzedawcy, darmowa będzie również wysyłka kurierem. Oprócz darmowych dostaw, posiadacze Allegro Smart mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne. Każdego dnia na platformie pojawiają się Smart! okazje dla użytkowników uczestniczących w programie.

Czytaj także: Xiaomi, Alibaba i Oppo wspierają inne kraje w walce z koronawirusem

Miesiąc Allegro Smart za darmo to dobra okazja, by przetestować tę usługę. Jeśli ktoś zastanawiał się nad aktywacją pakietu, po darmowym miesiącu będzie mógł zdecydować, czy warto wykupić dostęp na dłuższy czas. Allegro zachęca także do usługi w inny sposób. W ostatnim czasie użytkownicy widzą na swoim koncie podsumowanie, ile pieniędzy wydali w zeszłym roku na dostawy kupionych towarów. Może to skłonić do przemyślenia, czy mając Allegro Smart, uda się nieco zaoszczędzić.

Motyw