ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Google Play 20 zł

Play rozdaje po 20 zł na zakupy w Google Play

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

To już druga bardzo pozytywna informacja od fioletowego operatora, jaką możemy wam przekazać. Pierwszą było odroczenie płatności dla seniorów, a teraz dowiadujemy się, że każdy klient sieci Play posiadający ofertę na abonament, może wykonać zakupy w sklepie Google Play na kwotę 20 złotych, a na fakturze zobaczy zaledwie 1 grosz. Sprawdźcie, na czym dokładnie polega nowa promocja i czy możecie z niej skorzystać.

Aby wykonać zakupy w Google Play na 20 zł i zapłacić 1 gr należy spełnić kilka warunków

Google Play 20 zł

O pierwszym już wspomniałem. Musicie posiadać abonament w sieci Play (ewentualnie w Red Bull Mobile). Oferta niestety nie dotyczy oferty na kartę oraz popularnego mixa. Zniżka przyznawana jest do pojedynczej płatności. Możecie więc kupić tylko jedną grę, lub aplikację, która zostanie rozliczona w ramach promocji. Aby to zrobić, naturalnie musicie się udać do sklepu Google Play. Następnie wybrać interesującą was grę, bądź aplikację i jako metodę płatności wybrać operatora Play. Jeżeli zakup nie przekroczy 20 zł, to na fakturze zamiast pełnej kwoty zobaczycie tylko 1 gr. Jednak w przypadku zakupienia czegoś znacznie droższego, np. w cenie 49 zł, kwota na fakturze zostanie pomniejszona o 20 zł. Do zapłaty zostanie wam pozostałe 29 zł. Aby skorzystać z promocji, musicie spełnić jeszcze jeden warunek.

Zobacz także: W Google Play odkryto ponad 55 złośliwych aplikacji – natychmiast je usuń, jeśli je instalowałeś!

Promocja jest skierowana do osób, które w ciągu ostatniego roku nie korzystały ze wspomnianej metody płatności w sklepie Google Play. Przed dokonaniem zakupu powinniście się więc dobrze zastanowić, kiedy ostatnio kupowaliście aplikację lub grę w taki sposób. Promocja ewidentnie ma zachęcić do zakupów osoby, które z jakiegoś powodu zawsze tego unikały. To bardzo dobry krok. Dzięki temu ci, którym ta metoda jest obca, mogą „testowo” zakupić dowolną grę, lub aplikację, w celu sprawdzenia jak wygląda cały proces zakupów w sklepie Google Play. Jeżeli im się spodoba, to skorzystają z niego w przyszłości.

Źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy