ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowy PornHub Premium

Darmowy PornHub Premium dla wszystkich – firma zachęca do zostania w domu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Darmowy PornHub Premium jest już dostępny dla wszystkich, którzy tylko mają na to ochotę. To kolejny przykład na to, że firma zajmująca się serwisem dla dorosłych, włącza się do walki z koronawirusem. Ostatnio mieszkańcy Włoch dostali możliwość korzystania z serwisu w pełni za darmo, a teraz przyszła pora na… resztę świata. Tak, cały świat może teraz zamknąć się w domu i… oglądać.

Chyba żadna inna strona z filmami dla dorosłych, nie ma tak dobrego marketingu, jak PornHub. To nie pierwszy raz, kiedy firma reaguje na sytuacje na świecie i dostosowuje się do potrzeb swoich odbiorców. Wcześniej konto Premium było dostępne dla mieszkańców nie tylko Włoch, ale także Francji czy Hiszpanii. Zapewne sporo osób korzystało wtedy z VPN-ów, tak, by zobaczyć, o co w ogóle chodzi. Teraz już nie trzeba, bo strona poszła wszystkim na rękę.

Darmowy PornHub Premium – dla wszystkich

Teraz darmowy PornHub Premium stał się rzeczywistością dla wszystkich. Niezależnie od tego, w jakim regionie świata mieszkają i żyją. To wyjątkowa oferta, ale oczywiście ograniczona czasowo. Promocja obowiązuje bowiem do 23 kwietnia, czyli mamy jeszcze cały miesiąc, żeby przeglądać zawartość serwisu, która wcześniej wymagała uiszczenia opłaty. Jednak PornHub nie robi tego z dobroci serca, a przynajmniej nie do końca. Firma chce w ten sposób zachęcić do pozostania w domach, a żeby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji serwisu Premium, trzeba coś im obiecać.

Zobacz też: Filmy oraz seriale za darmo na YouTube

PornHub chce spłaszczyć krzywą zachorowań na koronawirusa i stąd też cała akcja. Firma prosi o to, by nie wychodzić z domu i zaznaczyć odpowiednią opcję w ankiecie. Zaznaczamy jedną z dwóch możliwości:

  • Zgadzam się na przestrzeganie zasad kwarantanny domowej, aby oglądać filmy Premium za DARMO.
  • Nie mogę przebywać w ciągłej kwarantannie, ale obiecuję, że będę zachowywać bezpieczną odległość oraz myć regularnie ręce.

Do tego pojawiają się informacje o tym, jak zachowywać się w czasie kwarantanny

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy