ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
MIUI 12 jeszcze w tym roku

MIUI 12 jeszcze w tym roku? Tak sugerują przecieki

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Xiaomi przyśpiesza. MIUI 11 jest z nami od zaledwie kilku miesięcy. Nakładka ta wciąż nie trafiła na wszystkie smartfony, jakie mają pracować pod jej kontrolą. Tymczasem już pojawiają się pierwsze informacje na temat jej następcy, czyli MIUI 12. Jeden z ostatnich przecieków już zawiera rzekomy harmonogram jej wydania. Możecie go zobaczyć poniżej. Warto jednak podkreślić, że nie pochodzi on z żadnego sprawdzonego źródła.

MIUI 12 jeszcze w tym roku

MIUI 12 jeszcze w tym roku

Na forum społeczności Mi pojawił się post zatytułowany MIUI 12 Official and Update Schedule. Jak sama nazwa wskazuje, zawierał on informacje na temat harmonogramu aktualizacji do MIUI 12. Został jednak już skasowany z forum, co daje jakieś nadzieje na to, że informacje w nim zawarte były prawdziwe. Jako że w internecie prawie nic nie ginie — poza moją ulubioną grą flashową z dzieciństwa, której nie mogę znaleźć — treść posta się zachowała. Według niego zamknięta beta MIUI 12 zostanie wydana już we wrześniu. Do października natomiast ma się pojawić wersja publiczna. Stabilna wersja nakładki zostanie natomiast wydana już w grudniu. Oczywiście nie oznacza to, że wtedy trafi do wszystkich urządzeń. Na to będzie trzeba poczekać przynajmniej kilka miesięcy. 

Zobacz też: Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store

Należy jednak zauważyć, że informacja ta została zamieszczona przez osobę podpisującą się jako Mi Influencer. Dodatkowo nie ma ona na koncie żadnych innych przecieków. Możliwe więc, że to jakiś żartowniś. Z drugiej strony changelog najnowszego MIUI in-test build wspomniał o czymś dużym, co zostanie ogłoszone w przyszłym tygodniu. I znowu: możliwe, że chodzi tu o MIUI 12. Jednak równie dobrze Mi Influencer mógł wykorzystać changelog do stworzenia plotki. O tym jednak przekonamy się w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy