ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Stanley Parable

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Epic Games Store porządnie namieszało na rynku regularnym rozdawnictwem gier. Firma kontynuuje tradycję już od długiego czasu i nic nie wskazuje na to, by miała w najbliższym czasie przestać. Od dziś na tytułowej platformie można bezpłatnie pobrać dwie świetne gry: Watch Dogs i The Stanley Parable. Warto się jednak pospieszyć, bo wymienione produkcje nie będą darmowe przez cały czas.

Watch Dogs i The Stanley Parable, czyli kolejne darmowe gry w Epic Games Store

Watch Dogs

Epic Games Store nie przestaje rozpieszczać fanów gier na komputery osobiste i regularnie rozdaje nowe darmówki. Od dziś użytkownicy platformy mogą pobrać za darmo dwa tytuły – Watch Dogs i The Stanley Parable. Pierwsza gra opowiada o przygodach Aidena Pearce’a, byłego przestępcy, który posiada niezwykłe zdolności hakerskie. The Stanley Parable to zaś bardzo oryginalna przygodówka, która wywodzi się z moda do wysoko ocenianego Half-Life’a 2.

Zobacz także: Jeśli kupisz gogle VR HTC Vive Cosmos Elite, to grę Half-Life: Alyx otrzymasz w prezencie

Ceny obu gier nadal są stosunkowo wysokie, ale już dziś od 17:00 będzie można je pobrać za darmo. Aby tego dokonać, wystarczy udać się na ich strony w Epic Games Store i przy każdej kliknąć w duży przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności, gry zostaną dopisane do waszych kont i będzie je można pobrać w dowolnej chwili.

Watch Dogs i The Stanley Parable można zgarnąć za darmo do 26 marca.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy