OnePlus to stosunkowo młoda firma, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Producent regularnie wydaje nowe smartfony, a już wkrótce pokaże światu wyczekiwaną rodzinę OnePlus 8. Tymczasem poznaliśmy nowe logo firmy, które nie różni się zbyt mocno od poprzedniego. Wprawdzie na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec jakiekolwiek różnice.

Nowo logo OnePlusa wypłynęło do Sieci – zmiany są bardzo niewielkie, więc czy w ogóle potrzebne?

OnePlus logo nowe i stare

Wczoraj Pete Lau, CEO OnePlusa, opublikował na forach społeczności wiadomość dla fanów firmy. Jej głównym tematem była identyfikacja wizualna marki, która zostanie zmieniona jutro (18 marca). Wówczas mężczyzna nie zdradził zbyt wiele szczegółów, ale teraz nowe logo OnePlusa w pełnej okazałości pokazało się na stronie chińskiego urzędu. Możecie się z nim zapoznać powyżej (stare na górze, nowe na dole).

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Honor View 20, Alcatel 1S, słuchawki bezprzewodowe Bose Noise Cancelling Headphones 700 i więcej w świetnych cenach!

Nie da się ukryć, że zmiany są bardzo niewielkie, bo w zasadzie firma zmieniła jedynie czcionkę na nieco grubszą. Po prawdzie na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec jakiekolwiek różnice, bo nowa czcionka jest bardzo zbliżona do starej. O swojej nowej identyfikacji wizualnej OnePlus poinformuje oficjalnie już jutro, jednak raczej nie będzie to zbyt ciekawe wydarzenie – powinno obejść się bez jakichkolwiek zaskoczeń. Jak wam się podoba nowa wersja logo firmy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.