OnePlus 8 Pro

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery serii OnePlus 8

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Rodzina OnePlus 8 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Firma nie zdradziła jeszcze, kiedy dokładnie zostaną zaprezentowane, ale od czego mamy różnego rodzaju przecieki i plotki? Dziś światło dzienne ujrzało doniesienie, które zdradza konkretną datę premiery serii OnePlus 8. Co ważne, pokrywa się ze wcześniejszymi informacjami, co tylko zwiększa jego wiarygodność.

Data premiery rodziny OnePlus 8 – kiedy zostaną zaprezentowane nowe smartfony?

OnePlus 8 Pro

Wczoraj z zaufanego źródła dotarły do nas informacje mówiące o tym, że seria OnePlus 8 zostanie oficjalnie zaprezentowana w drugim tygodniu kwietnia. Dziś z kolei w tym samym temacie pojawiło się nowe doniesienie, które tym razem wskazuje na konkretną datę premiery nowych smartfonów OnePlusa. Mówiąc konkretniej – według informatora urządzenia ujrzą światło dzienne już 14 kwietnia. Przez „urządzenia” mam tutaj na myśli modele OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, jednak niewykluczone, że wariant Lite też zostanie pokazany tego samego dnia.

Zobacz także: Huawei P40 Lite i P40 Lite E oficjalnie zaprezentowane w Polsce w bardzo przyjemnych cenach

Oczywiście należy wspomnieć, że nie jest to w żaden sposób potwierdzona informacja, więc nie należy jej brać za pewnik. Jest jednak ogromna szansa, że się sprawdzi, bo idealnie pokrywa się ze wcześniejszymi doniesieniami. Ceny nadchodzących smartfonów nie są jeszcze znane – krążą jedynie plotki, że OnePlus 8 Lite ma w Wielkiej Brytanii kosztować około 400 funtów (ok. 1970 zł). Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy