Sony zaprezentowało oficjalne nazwy swoich tabletów

Newsy

s1s2
Kilka dni temu pisaliśmy o dwóch nowych produktach firmy Sony, które świat do niedawna znał jedynie pod nazwami kodowymi – S1 oraz S2. Obecnie ujawniono specyfikacje oraz nazwę obu tabletów, które całkiem niedługo trafią na rynek.

Sony S1 dostał przydomek Tablet S, zaś dwuekranowy S2 zaprezentuje się światu jako Tablet P. Ten drugi będzie dość oryginalnym urządzeniem, ponieważ wszystkie czynności, jakie będziemy wykonywać na tablecie, będą wyświetlać się na dwóch składanych ekranach o przekątnej 5,5”. W środku znajdziemy 512MB RAMu oraz 4 GB wbudowanej w tablet pamięci. Każdy egzemplarz powinien być dostarczany wraz z 2 GB kartą pamięci. Waga Tablet P to 370 gramów, a więc stosunkowo niewiele.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Te małe urządzenie może okazać się całkiem silną bestią. Mniejszy Sony został wyposażony w dwurdzeniową Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz. Ciekaw jestem jak tak niestandardowe urządzenie będzie się sprawowało w zwykłym użytkowaniu.

Sony Tablet S podobnie jak Tablet P będzie opierało się o Tegrę 2, ale producent zastosuje w nim 1GB RAMu. Ten 9,4-calowy sprzęt będzie można zakupić w dwóch wersjach – 16 GB oraz 32 GB. Spekuluje się, że pierwsze egzemplarze powinny trafić w ręce nabywców już we wrześniu, jednak dokładna data nie jest znana. Oba tablety Sony najprawdopodobniej dostarczy wraz z Honeycombem, w której wersji – tego również obecnie nie wiadomo.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x