Huawei ma w ostatnim czasie sporo problemów na głowie, które jednak nie sprawiają, że firma się poddaje. Wręcz przeciwnie – mimo trudności producent nieustannie wydaje na rynek nowe urządzenia, a już wkrótce pokaże światu flagową serię P40. Wkrótce, bo już za niecałe dwa tygodnie, a konkretniej 26 marca. Dziś dowiedzieliśmy się, ile mogą kosztować wspomniane smartfony.

Wyciekły ceny smartfonów z serii Huawei P40. Jeśli się potwierdzą, to tanio nie będzie

Huawei P40 data premiery

Flagowce z serii Huawei P40 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku, które oczywiście trafią na rynek bez aplikacji i usług Google. Rzecz jasna użytkownicy nie zostaną z niczym – zamiast Sklepu Play Huawei przygotował App Gallery, a na zastępstwo usług Google – Huawei Mobile Services. Dotychczasowe pogłoski o cenach rodziny P40 sugerowały, że te będą nawet niższe od P-trzydziestek. Najnowsze doniesienia wskazują z kolei, że będzie znacznie drożej. Stoi za nimi popularny „tipster”, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzonych informacji.

Zobacz także: Nubia Red Magic 5G oficjalnie zaprezentowana. To prawdziwa bestia do gier

Przechodząc do rzeczy, europejskie ceny Huaweia P40 mają oscylować w granicach od 799 do 899 euro (ok. 3121 – 3512 zł), Huaweia P40 Pro od 999 do 1099 euro (ok. 3903 – 4293 zł), a Huaweia P40 Pro PE – od 1199 do 1299 euro (ok. 4684 – 5075 zł). Oczywiście nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje, ale jest spora szansa, że okażą się prawdziwe, choć osobiście mam nadzieję, że nie.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.