ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei P40 Pro aparat

Rodzina Huawei P40 tańsza od P30? To możliwe

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei to firma, która nie ma w ostatnim czasie lekko z uwagi na trwającą wojnę handlową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których to się wywodzi. Mimo wielu trudności Huawei nie zamierza się jednak poddawać i już wkrótce pokaże światu rodzinę P40, która będzie jedną z jego najważniejszych premier tego roku. Najnowsze doniesienia wskazują, że wspomniane smartfony będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ceny serii Huawei P40 mają być naprawdę zachęcające

huawei p40 pro wyglad aparaty

Seria Huawei P40 nie ma już przed nami prawie żadnych tajemnic. Dziś osoba znana ze swoich „wtyków w branży” ukrywająca się na Twitterze pod nazwą @RODENT950 poinformowała, że P-czterdziestki będą tańsze niż seria P30. Mówiąc konkretniej – ceny Huawei P40 mają się rozpoczynać od około 600 euro (ok. 2568 zł), natomiast Huaweia P40 Pro – od 800 euro (ok. 3424 zł).

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei MateBook D 14, GeForce RTX 2060, Western Digital My Passport 5 TB i więcej w super cenach!

Takie obniżki mają być rzekomo spowodowane brakiem usług Google, czyli Google Mobile Services. Z biznesowego punktu widzenia ma to jak najbardziej sens, bo wielu użytkowników, w tym ja, nie wyobraża sobie korzystania ze smartfona z Androidem bez tak podstawowych aspektów. Na koniec należy wspomnieć, że oczywiście są to tylko niepotwierdzone plotki, które wcale nie muszą się sprawdzić, choć byłoby świetnie, gdyby się sprawdziły. Niestety, dopóki w temacie nie wypowie się sam Huawei, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy