Epic Games Store kojarzy każdy gracz. Konkurent Steama nie daje o sobie zapomnieć przede wszystkim regularnym rozdawnictwem gier – zwykle naprawdę ciekawych. Na chwilę obecną można bezpłatnie pobrać Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike i Mutazione, a teraz dowiedzieliśmy się, jakie gry Epic Games udostępni za darmo w przyszłym tygodniu.

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo już w przyszłym tygodniu w Epic Games Store

The Stanley Parable

Epic Games Store nie zwalnia tempa i cały czas rozdaje kolejne darmowe gry. Przyszły tydzień będzie wyjątkowo ciekawy, bo platforma udostępni bezpłatnie dwa hity – Watch Dogs i The Stanley Parable. W tej pierwszej produkcji jako gracze wcielimy się w postać hakera Aidena Pearce, który włamał się do systemu operacyjnego kontrolującego technologię w niemal całym Chicago. The Stanley Parable to z kolei dość oryginalna przygodówka, która stawia przede wszystkim na historię. Co ciekawe, gra wywodzi się z modyfikacji do Half-Life’a 2.

Zobacz także: Nubia Red Magic 5G oficjalnie zaprezentowana. To prawdziwa bestia do gier

Obecnie ceny obu gier nie są co prawda przesadnie wysokie, ale już w przyszłym miesiącu, a konkretniej w dniach 19 – 26 marca, będzie je można pobrać całkowicie za darmo w Epic Games Store. Aby tego dokonać, wystarczy w podanym terminie udać się na strony produkcji w sklepie i przy każdej kliknąć duży przycisk z napisem „Odbierz”, który się wówczas pojawi.

Po dopisaniu gier do biblioteki będzie je można pobrać o każdej porze dnia i nocy.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.