Epic Games Store to obecnie największy konkurent niesłychanie popularnego Steama, który stosuje rozdawnictwo jako sposób na pozyskiwanie nowych użytkowników. Od dziś na platformie można pobierać za darmo gry GoNNER i Offworld: Trading Company, a teraz poznaliśmy tytuły, które Epic Games udostępni bezpłatnie w przyszłym tygodniu.

Jakie gry Epic Games Store rozda za darmo w przyszłym tygodniu? Zagadka rozwiązana

Anodyne 2 Return to dust

W przyszłym tygodniu w Epic Games Store za darmo będzie można zgarnąć nie jedną, nie dwie, a aż trzy gry. Jakie? Ano Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike i Mutazione. Nie da się ukryć, że są to tytuły mało popularne, ale oczywiście nie oznacza to, że nie warto zwracać na nie uwagi. Wręcz przeciwnie – produkcje zebrały całkiem dobre oceny.

Zobacz także: Huawei otwiera nowy punkt serwisowy – 200 pierwszych odwiedzających otrzyma za darmo opaskę sportową Huawei Band 4!

Wymienione gry będą dostępne za darmo w Epic Games Store w dniach 12 – 19 marca. Aby zgarnąć je bezpłatnie, wystarczy w podanym terminie przejść na ich strony w sklepie i kliknąć tam przycisk „Odbierz”, który wówczas się pokaże.

Od momentu dopisania gier do konta, będzie można je pobrać o każdej porze dnia i nocy. Żadnych haczyków nie ma – podane tytuły zostaną z osobami, które je odebrały, już na zawsze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.