Nokia 5G smartfonem Bonda

Nokia 5G smartfonem godnym Jamesa Bonda

Newsy

No cóż, nie koniecznie samego Bonda, ale na pewno agentki 007. HMD Global, firma stojąca za nowymi smartfonami marki Nokia, potwierdziła, że jest oficjalnym partnerem mobilnym dla nadchodzącego filmu z serii pod tytułem No Time To Die. Ujawniono również, że w filmie tym znajdzie się smartfon 5G Nokii w rękach głównego bohatera. Ciekawe, jakie dodatkowe właściwości wymyślone na potrzeby filmu będzie on posiadał?

Nokia 5G smartfonem Bonda

Nokia 5G smartfonem Bonda

Ogłoszenie to ma przykuć większą uwagę do pierwszej Nokii wykorzystującej technologię 5G. Ten ma zadebiutować w dniu 19 marca na imprezie w Londynie. Najprawdopodobniej zostanie ono połączone z promocją samego filmu. W No Time To Die pojawią się trzy telefony tego producenta: Nokia 7.2, Nokia 3310 oraz nadchodząca Nokia z 5G. Firma potwierdziła również, że w filmie zostanie pokazane wykorzystanie potencjału samego smartfona, jak i sieci piątej generacji. Dodatkowo Nokia przygotowała także kampanię reklamową z odtwórczynią głównej roli. Ta wystartuje 8 marca, czyli w dzień kobiet. Sama Lashana Lynch powiedziała:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Moim pierwszy telefonem była Nokia 3210. Dostałam ją, kiedy miałam około 10 lat. Z perspektywy czasu, był to mój smartfon z lat 90. Możliwość zmiany przycisków i obudów była świetna. Uwielbiałam grać na nim w Snake’a. Po tym, jak zobaczyłam, jak bardzo smartfony Nokia ewoluowały przez lata od mojego dzieciństwa do teraz, jestem podekscytowana, że mogę brać w tym udział.

Zobacz też: Xiaomi Mi Mix Alpha musi być najlepszy – producent tworzy ulepszoną wersję smartfona

Mam tylko nadzieję, że cała ta promocja wyjdzie Nokii na zdrowie. Osobiście nie mam nic przeciwko przekazaniu numeru 007 innej postaci. W końcu Lynch nie będzie grała Jamesa Bonda, a kogoś, kto dziedziczy po nim numer wywoławczy. Nie jest to więc wywrócenie świata do góry nogami, jak twierdzi wielu fanów. To jednak nie zmienia faktu, że to w dużej mierze od nich zależy czy film okaże się sukcesem, czy też porażką. Natomiast to może się odbić na samym postrzeganiu Nokii 5G.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x