No cóż, nie koniecznie samego Bonda, ale na pewno agentki 007. HMD Global, firma stojąca za nowymi smartfonami marki Nokia, potwierdziła, że jest oficjalnym partnerem mobilnym dla nadchodzącego filmu z serii pod tytułem No Time To Die. Ujawniono również, że w filmie tym znajdzie się smartfon 5G Nokii w rękach głównego bohatera. Ciekawe, jakie dodatkowe właściwości wymyślone na potrzeby filmu będzie on posiadał?

Nokia 5G smartfonem Bonda

Nokia 5G smartfonem Bonda

Ogłoszenie to ma przykuć większą uwagę do pierwszej Nokii wykorzystującej technologię 5G. Ten ma zadebiutować w dniu 19 marca na imprezie w Londynie. Najprawdopodobniej zostanie ono połączone z promocją samego filmu. W No Time To Die pojawią się trzy telefony tego producenta: Nokia 7.2, Nokia 3310 oraz nadchodząca Nokia z 5G. Firma potwierdziła również, że w filmie zostanie pokazane wykorzystanie potencjału samego smartfona, jak i sieci piątej generacji. Dodatkowo Nokia przygotowała także kampanię reklamową z odtwórczynią głównej roli. Ta wystartuje 8 marca, czyli w dzień kobiet. Sama Lashana Lynch powiedziała:

Moim pierwszy telefonem była Nokia 3210. Dostałam ją, kiedy miałam około 10 lat. Z perspektywy czasu, był to mój smartfon z lat 90. Możliwość zmiany przycisków i obudów była świetna. Uwielbiałam grać na nim w Snake’a. Po tym, jak zobaczyłam, jak bardzo smartfony Nokia ewoluowały przez lata od mojego dzieciństwa do teraz, jestem podekscytowana, że mogę brać w tym udział.

Zobacz też: Xiaomi Mi Mix Alpha musi być najlepszy – producent tworzy ulepszoną wersję smartfona

Mam tylko nadzieję, że cała ta promocja wyjdzie Nokii na zdrowie. Osobiście nie mam nic przeciwko przekazaniu numeru 007 innej postaci. W końcu Lynch nie będzie grała Jamesa Bonda, a kogoś, kto dziedziczy po nim numer wywoławczy. Nie jest to więc wywrócenie świata do góry nogami, jak twierdzi wielu fanów. To jednak nie zmienia faktu, że to w dużej mierze od nich zależy czy film okaże się sukcesem, czy też porażką. Natomiast to może się odbić na samym postrzeganiu Nokii 5G.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.