lg g watch reklama google android wear

 

Wczoraj przedstawiłem Wam cztery nowe reklamy przygotowane przez Google, których celem jest wypromowanie platformy Android Wear. Głównymi bohaterami są oczywiście smartwatche w postacie Motoroli Moto 360, Samsunga Gear Live oraz LG G Watch. Niestety, ale jedna z tych reklam nie wpływa pozytywnie na życie tego ostatniego zegarka.

 

LG jako pierwsze zaprezentowało i wprowadziło do sprzedaży swoje mobilne inteligentne urządzenie mające za zadanie zebrać najważniejsze informacje ze smartfona i skupić je na małym wyświetlaczu umieszczonym na nadgarstku za pomocą paska. Tym samym jest to najpopularniejszy smartwatch oparty na Android Wear i znalazł on się w następującej reklamie:

 

 

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się w porządku i ten krótki film może sugerować, że G Watch nadaje się na wyprawy nad morze, ale instrukcja użytkowania tego zegarka jednak mówi co innego:

 

lg g watch instrukcja użytkowania

 

Smartwach LG, co prawda, posiada certyfikat IP67 pozwalający na zanurzenie w wodzie do jednego metra na nie dłużej niż 30 minut, ale z pewnością nie może to być słona ciecz. Tym samym potwierdza się utarta myśl, że reklamom nigdy nie można wierzyć na słowo.

 

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.