ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile realme taniej

T-Mobile rozdaje za darmo aż 20 GB internetu – sprawdź, jak odebrać bonus

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W Polsce mamy czterech głównych operatorów: Play, Plusa, Orange i T-Mobile. Śladem konkurencji, to ten ostatni wystartował właśnie z promocją, w której posiadacze numerów w T-Mobile mogą całkowicie za darmo odebrać aż 20 GB internetu. Aby wziąć udział w promocji i tym samym skorzystać z bonusu, nie trzeba się wcale natrudzić – wszystko jest bajecznie proste.

Darmowy internet w T-Mobile – tym razem użytkownicy mogą zgarnąć aż 20 GB

T-Mobile darmowy internet

T-Mobile nie przestaje rozpieszczać swoich klientów. Osoby posiadające u magentowego operatora numer na kartę, ofertę na abonament lub MIX w dniach 20 – 23 lutego mogą aktywować bezpłatny bonus w postaci aż 20 GB internetu. Pakiet danych będzie ważny 7 dni od aktywacji w przypadku użytkowników na kartę i abonentów MIX, natomiast u użytkowników „zwykłego abonamentu”, gratis obowiązuje do końca okresu rozliczeniowego, w którym został uruchomiony.

Zobacz także: W pobliżu polskich autostrad powstaną nowe stacje ładowania aut elektrycznych

Wszystko pięknie, ale jak aktywować bonus? Otóż bardzo prosto. Wystarczy otworzyć aplikację Mój T-Mobile, która od razu powinna powitać was komunikatem, którego zrzut ekranu możecie zauważyć powyżej. Gdy się pojawi, to trzeba jedynie nacisnąć przycisk „Aktywuj za darmo”. To by było na tyle – regulamin promocji „Happy Fridays” dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz abonentów MIX znajduje się tutaj, a dla „zwykłych abonentów, tutaj. Zapewniam was – haczyków nie ma, co tylko dowodzi teorii, że jednak można dostać coś całkowicie za darmo.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy