Czy problem z Surface Duo na oficjalnej prezentacji dla developerów przekreśla całe urządzenie? Nie, oczywiście, że nie, ale pokazuje, że przed Microsoft jeszcze sporo pracy. Prezentując możliwości nowego urządzenia, to przestało w pewnym momencie reagować na dotyk. Na szczęście wszystko da się edytować lub nakręcić raz jeszcze, ale w Internecie nic nie ginie.

Microsoft postanowił zaprezentować swoje nowe urządzenie developerom na specjalnym wydarzeniu. Do samej premiery Surface Duo zostało jeszcze sporo czasu i chyba całe szczęście, bo będzie możliwość poprawienia kilku błędów. Jeden z nich pojawił się podczas prezentowania możliwości nowego urządzenia, ale szybko go naprawiono i do sieci trafiło nagranie już bez błędu. Wygodnie prawda?

Problem z Surface Duo

Jaki był problem z Surface Duo podczas prezentacji? Na scenie możliwości sprzętu pokazywał Kevin Gallo z Microsoftu. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, aż do momentu, kiedy jeden z ekranów przestał reagować na polecenia. Mężczyzna kilkukrotnie próbował, aż w końcu się poddał, zamknął Surface Duo i wyciągnął z kieszeni drugi, taki sam model. I wszystko podczas live stream i przed publicznością zgromadzoną na wydarzeniu.

Zobacz też: Czy dziura w ekranie zostanie z nami na stałe?

Microsoft nagranie z Developers Day udostępnił później na swojej stronie, ale zostało one poddane edycji. Nie zobaczymy na nim już momentu, kiedy pojawia się problem z Surface Duo. W tym miejscu jest już inne nagranie, które oczywiście przebiega zgodnie z planem. Na umieszczonym filmie dodano tylko informację o tym, że niektóre sceny zostały nakręcone później, a nie podczas samego wydarzenia.

Na szczęście w Internecie nic nie ginie i na YouTube można obejrzeć porównanie obu materiałów. Wiadomo, że przed samą premierą dużo rzeczy może się jeszcze popsuć czy zawiesić w urządzeniu. Szkoda tylko, że zawsze dzieje się to w najmniej odpowiednim dla firmy momencie. Tak, jak stało się teraz.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.