ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 10

Zainteresowanie Xiaomi Mi 10 jest ogromne – pierwsza sprzedaż zakończyła się w kilka sekund

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Wyczekiwana seria Xiaomi Mi 10 została zaprezentowana wczoraj, dwa dni po premierze równie pożądanej rodziny Galaxy S20. Najnowsze flagowce Chińczyków zostały przyjęte bardzo ciepło, mimo dość sporych jak na Xiaomi cen. Dziś w Państwie Środka odbyła się pierwsza wyprzedaż Mi 10, do której wstępnie zapisało się ponad milion osób, aby mieć szansę na zakup nowego smartfona Xiaomi. Wszystkie egzemplarze rozeszły się w kilka sekund.

Xiaomi Mi 10

Pierwsza wyprzedaż Mi 10, która odbyła się dzisiaj w Chinach, doskonale pokazuje, jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się nowa seria od Xiaomi. Wszystkie egzemplarze, które były dostępne w sprzedaży, rozeszły się w kilka sekund – w każdym sklepie internetowym. Xiaomi pochwaliło się, że zarobiło łącznie ponad 200 milionów juanów, co oznacza, że w sumie zeszło od 42 do 50 tysięcy sztuk.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy Watch, Nokia 3.1, HyperX Cloud II i więcej w super cenach!

Dla przypomnienia – Xiaomi Mi 10 to flagowiec z krwi i kości, w którego wnętrzu można znaleźć m.in. najnowszy procesor Snapdragon 865, od 8 do 12 GB RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile przyjdzie nam zapłacić za Mi 10 w Polsce – oficjalne ceny powinniśmy poznać pod koniec lutego. Należy jednak wziąć pod uwagę, że z pewnością będzie nieco drożej w porównaniu do Chin m.in. z uwagi na różnego rodzaju podatki. Niemniej jednak wygląda na to, że Xiaomi Mi 10 mimo tego i tak będzie jednym z najbardziej opłacalnych flagowców roku.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy