Apple to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio kilka różnych produktów. Jednym z nich są słuchawki bezprzewodowe z serii AirPods, które mimo sporej ceny, sprzedają się jak świeże bułeczki na całym świecie. Nie tak dawno temu firma z Cupertino pokazała AirPods Pro, najnowsze i najdroższe słuchawki z rodziny. Nowe doniesienia sugerują jednak, że producent pracuje już nad kolejnymi AirPodsami.

Apple podobno pracuje nad nowymi słuchawkami bezprzewodowymi

apple airpods pro specyfikacja wyglad cena premiera

Apple wydaje nowe produkty stosunkowo regularnie. DigiTimes informuje, że wspomniana firma pracuje już nad nowymi słuchawkami bezprzewodowymi z serii AirPods, które aktualnie określane są mianem „AirPods Pro Lite”. Nazwa ta nie ma absolutnie żadnego sensu, więc najprawdopodobniej w rzeczywistości będzie zupełnie inna. Jedyne co, to sugeruje ona umiejscowienie nowych pchełek w hierarchi Apple pomiędzy AirPods Pro i AirPods. Niewykluczone więc, że chodzi po prostu o nową generację „zwykłych” AirPodsów.

Zobacz także: Samsung Galaxy Z Flip czy Motorola razr – który składany smartfon jest lepszym wyborem?

Niestety raport DigiTimes nie zdradza nic więcej, a nowe AirPodsy w dalszym ciągu pozostają stosunkowo tajemnicze. Data premiery „AirPods Pro Lite” nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej odbędzie się w tym roku. Pod koniec należy zaznaczyć, że mimo wszystko mamy obecnie do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się potwierdzić. Dopóki w temacie nowych słuchawek bezprzewodowych nie wypowie się samo Apple, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: MacRumors

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.