AirPods

Apple podobno pracuje już nad kolejną wersją AirPodsów

Newsy

Apple to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio kilka różnych produktów. Jednym z nich są słuchawki bezprzewodowe z serii AirPods, które mimo sporej ceny, sprzedają się jak świeże bułeczki na całym świecie. Nie tak dawno temu firma z Cupertino pokazała AirPods Pro, najnowsze i najdroższe słuchawki z rodziny. Nowe doniesienia sugerują jednak, że producent pracuje już nad kolejnymi AirPodsami.

Apple podobno pracuje nad nowymi słuchawkami bezprzewodowymi

apple airpods pro specyfikacja wyglad cena premiera

Apple wydaje nowe produkty stosunkowo regularnie. DigiTimes informuje, że wspomniana firma pracuje już nad nowymi słuchawkami bezprzewodowymi z serii AirPods, które aktualnie określane są mianem „AirPods Pro Lite”. Nazwa ta nie ma absolutnie żadnego sensu, więc najprawdopodobniej w rzeczywistości będzie zupełnie inna. Jedyne co, to sugeruje ona umiejscowienie nowych pchełek w hierarchi Apple pomiędzy AirPods Pro i AirPods. Niewykluczone więc, że chodzi po prostu o nową generację „zwykłych” AirPodsów.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Samsung Galaxy Z Flip czy Motorola razr – który składany smartfon jest lepszym wyborem?

Niestety raport DigiTimes nie zdradza nic więcej, a nowe AirPodsy w dalszym ciągu pozostają stosunkowo tajemnicze. Data premiery „AirPods Pro Lite” nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej odbędzie się w tym roku. Pod koniec należy zaznaczyć, że mimo wszystko mamy obecnie do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się potwierdzić. Dopóki w temacie nowych słuchawek bezprzewodowych nie wypowie się samo Apple, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: MacRumors


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x