Asystent Google Ambient Mode Oneplus

Smartfony OnePlusa począwszy od OnePlusa 3 dostają fenomenalną funkcję

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus to marka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników na całym świecie. OnePlus nie należy do producentów, którzy zapominają o swoich klientach po zakupie. Wręcz przeciwnie – firma słynie z częstych i niekiedy dość niespodziewanych aktualizacji. Dziś dowiedzieliśmy się, że producent postanowił zrobić niespodziankę posiadaczom niemal wszystkich modeli swoich smartfonów, wprowadzając do nich nową funkcję.

Asystent Google z Ambient Mode na smartfonach OnePlusa

Asystent Google z Ambient Mode został zapowiedziany kilka miesięcy temu i trafił wówczas tylko na cztery smartfony. Funkcja ta umożliwia przemienienie telefonu w tzw. Smart Display – inteligentny ekran, który może m.in. wyświetlać różne informacje (np. pogodę, temperaturę, zdjęcia), gdy smartfon jest podłączony do ładowania. Teraz OnePlus na swoim oficjalnym forum zapowiedział, że Asystent Google z Ambient Mode trafi docelowo na wszystkie smartfony z jego portfolio, począwszy od OnePlusa 3 z 2016 roku.

Zobacz także: Koronawirus poważnym problemem Apple – straty mogą być liczone w miliardach

Aktualizacja zawierająca opisywaną nowość zaczęła być rozprowadzana dzisiaj. Oczywiście cały proces odbywa się falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. OnePlus jednak zaznaczył, że w ciągu tygodnia wszyscy użytkownicy kompatybilnych smartfonów powinni już móc cieszyć się nową funkcją, którą trzeba będzie najpierw włączyć w ustawieniach. Miło, że tytułowy producent zadbał także o użytkowników tak starych smartfonów jak choćby OnePlus 3. Klasa!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy