Samsung Galaxy M31 zadebiutuje w Indiach 25 lutego, ale firma postanowiła podzielić się już niektórymi informacjami na temat swojego nowego smartfona ze średniej półki. Częściowa specyfikacja robi wrażenie, a szczególnie pojemny akumulator. To jednak nie wszystko, co wiemy już o urządzeniu.

Samsung Galaxy M31
Fot. Samsung Galaxy M31

Rynek smartfonów się zmienia i nawet najwięksi gracze muszą się do tych zmian dostosować. Samsung w zeszłym roku zaprezentował swoją serię M, która miała być częściowo odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na tańsze smartfony. Seria okazała się sporym sukcesem i nie powinno to dziwić. Teraz przyszła pora na kolejny model, który jeszcze przed swoją premierą może wywołać niemałe poruszenie. W końcu Samsung chce dać swoim klientom bardzo interesujący sprzęt.

Samsung Galaxy M31 – co będzie oferował?

Samsung Galaxy M31 na indyjskiej stronie producenta reklamowany jest hasłem „MegaMonster”, co zdaje się doskonale pasować do ujawnionych elementów specyfikacji. Zacznijmy od samego akumulatora, który ma mieć pojemność aż 6000 mAh. Z takim „zapleczem”, dzień pracy na jednym ładowaniu, nie będzie niczym zaskakującym. To nie jedyne informacje o Galaxy M31, które zostały przez indyjski oddział opublikowane. Kolejną z nich jest ta o aparacie głównym. Ten ma mieć 64 Mpix, ale nic więcej na jego temat jeszcze nie napisano.

Zobacz też: Premiera OnePlus 8 – co wiemy?

Na zdjęciach widać jednak, że smartfon będzie miał cztery obiektywy na pleckach, więc jego możliwości fotograficzne mogą stać na całkiem przyzwoitym poziomie. Z przodu pojawi się wcięcie Infinity-U, a sam wyświetlacz to sAMOLED. Ten ma pozwalać na oglądanie treści w jakości FHD+. Nie wiadomo, jaki procesor będzie zarządzał urządzeniem, ale w sieci pojawiły się „przecieki”, że będzie to Exynos 9611. Więcej informacji o sprzęcie będzie pojawiało się bliżej samej premiery, która już za dwa tygodnie. Nie wiadomo czy smartfon trafi na inne rynki, ale patrząc na to, jak mocno Samsung wierzy w sukces swojej serii M, raczej tak się stanie. Miejmy tylko nadzieję, że cena Samsung Galaxy M31 nie będzie zbyt wysoka.

Źródło: Samsung India / GSM Arena

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Bartosz Szczygielski

    Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.