ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
5-GB-T-Mobile

Darmowy pakiet internetu dla użytkowników T-Mobile na kartę

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Sieć T-Mobile oferuje darmowy pakiet internetu dla swoich klientów. Adresatem akcji promocyjnej są osoby korzystające z oferty na kartę. Za doładowanie konta można otrzymać 10 GB internetu w prezencie.

Darmowy pakiet internetu od T-Mobile – co zrobić, by skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z promocji GB za doładowanie, należy zasilić swoje konto kwotą min. 25 zł. Ważne jest, aby zrobić to przy pomocy aplikacji mobilnej Mój T-Mobile lub przez stronę internetową operatora. Jeśli zakupimy doładowanie w sklepie lub kiosku, niestety nie będziemy mogli wziąć udziału w promocji. Bonusowy pakiet internetu powinien aktywować się automatycznie, a o przyznaniu 10 GB transferu użytkownik zostanie poinformowany wiadomością SMS.

t-mobile darmowy pakiet internetu

Zasady promocji są jeszcze korzystniejsze dla nowych klientów sieci. Chodzi o osoby, które są w T-Mobile krócej niż miesiąc. Otrzymają one pakiet internetu po doładowaniu zakupionym w dowolnym źródle. Liczą się więc zarówno zasilenia wykonane przez aplikację mobilną i stronę internetową, jak i te kupione w kioskach, sklepach, na stacjach paliw. Minimalna kwota doładowania konieczna do skorzystania z promocji również wynosi 25 zł.

Czytaj także: [Recenzja] Sennheiser IE 80S BT to najlepsze bezprzewodowe słuchawki na rynku

Promocja ma potrwać od 4 lutego do 31 marca 2020 roku. Akcja jest promowana przez reklamy w telewizji oraz internecie. T-Mobile informuje o promocji także, wykorzystując ulotki i plakaty. Operator w ostatnim czasie mocno zachęca do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej. Oprócz omówionej w tekście promocji na 10 GB internetu sieć organizuje również akcję Happy Fridays dla użytkowników aplikacji. W jej ramach w wybrane piątki można otrzymać pakiety internetu lub kody rabatowe na zakup telefonu.

źródło: wirtualnemedia

Sprawdź najnowsze wpisy