Kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzał smartwatch Fossil Gen 5. Dzień później firma poinformowała, że zrobi niespodziankę użytkownikom swoich starszych zegarków i udostępni im nowe tryby baterii, które zadebiutowały we wspomnianym wcześniej smartwatchu. Wówczas nie było wiadomo, kiedy do tego dojdzie, jednak teraz dowiedzieliśmy się, że już na dniach.

Tryby baterii z Fossil Gen 5 już wkrótce trafią na starsze smartwatche producenta

fossil snapdragon wear 3100 wear os emporio armani diesel

Nie da się ukryć, że aktualizacje wprowadzające nowe funkcje są zawsze mile widziane. Wraz z premierą Fossila Gen 5 światło dzienne ujrzały nowe tryby baterii: Rozszerzony Tryb Baterii, Tryb Dzienny, Tryb Niestandardowy i Tylko Zegarek. Każdy działa na nieco innej zasadzie, jednak najwydajniejszy sprawia, że smartwatch będzie działał na jednym ładowaniu przez wiele dni. Teraz Fossil potwierdził, że wspomniane tryby jeszcze w tym tygodniu trafią do jego wszystkich zegarków z procesorem Snapdragon Wear 3100. Niestety producent nie podał konkretnej daty.

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor 10 Lite, Intel Core i5-9400F, JBL Tune 750BTNC i więcej w super cenach

Aktualizacji mogą się spodziewać właściciele następujących zegarków:

  • Fossil Sport
  • Puma Smartwatch
  • Kate Spade Scallop Sport
  • Diesel Axial and Fadelite
  • Michael Kors MKGO
  • + smartwatch, którego jeszcze nie ogłoszono

Aby sprawdzić, czy aktualizacja już do Was dotarła, udajcie się do ustawień i spróbujcie wywołać ją ręcznie. Jeśli nadal jej nie widać, to nie pozostaje Wam nic innego, jak cierpliwie czekać.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.