HBO GO to jeden z największych serwisów streamingowych na świecie. Platforma ma w swojej ofercie pokaźną gamę filmów i seriali, które stoją na naprawdę wysokim poziomie. Aby się rozwijać nie można oczywiście stać w miejscu, więc serwis nieustannie aktualizuje swoją ofertę, najczęściej dodając do niej nowości, ale czasami też usuwając tytuły, których licencji z różnych powodów nie opłaca się odnawiać. Dziś na szczęście mamy do czynienia z tą pierwszą możliwością, gdyż na HBO GO pojawiło się kilka nowych pozycji. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak się z nimi zapoznać.

Nowości na HBO GO – co tym razem dodano?

HBO GO

Ciężko o dzień, w którym na HBO GO nie trafiłoby coś nowego. Teraz na platformie pojawiło się kilka nowości, których pełną listę znajdziecie poniżej.

  • Na planie [odcinek S17E02] [+ audio, + napisy]
  • Pora na przygodę!, odc. 1-13 (cały sezon) [+ audio, + napisy]
  • Opowiedz mi bajkę [odcinek S02E05] [+ audio, + napisy]
  • Wataha [odcinek S03E05] [+ audio, + napisy]
  • Koszmar minionego lata [+ audio, + napisy]
  • Mistrzowie [+ audio, + napisy]

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S10e, Huawei P30 Lite, Huawei Y5 2019 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to powyższe zestawienie zawiera łącznie 6 pozycji. A skoro o serialach mowa, to zachęcam do zerknięcia na moją listę przedstawiającą najlepsze seriale HBO GO – jest spora szansa, że akurat coś Was zainteresuje. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.