samsung galaxy note9

Samsung Galaxy Note9 otrzymuje stabilną aktualizację do Androida 10

1 minuta czytania
Komentarze

Galaxy Note9 to zeszłoroczny flagowiec Samsunga, który został przyjęty na rynku bardzo ciepło. Pierwszymi smartfonami tej firmy, które dostały aktualizację do Androida 10 była rodzina Galaxy S10. Później przyszła pora na Galaxy Note10, a teraz uaktualnienie dotarło do właścicieli urządzeń z linii Galaxy Note9. Nie da się ukryć, że Koreańczycy mają w tym roku bardzo dobre tempo.

Galaxy Note9 z aktualizacją do Androida 10 z OneUI 2.0

Samsung Galaxy Note9 andriod 10

Beta testy Androida 10 z OneUI 2.0 dla Galaxy Note9 rozpoczęły się miesiąc temu. Samsung wyjątkowo się sprężał, bowiem kolejne wydania bety wydawane były co kilka dni. Teraz testy dobiegły końca, bo pierwsi użytkownicy mogą już się cieszyć najnowszą stabilną wersją Zielonego Robocika oraz nakładką OneUI 2.0. Pierwsi, bo uaktualnienie w pierwszej kolejności trafia dla osób, które brały udział w beta testach. Zanim dotrze do „zwykłych ludzi”, zapewne minie kilka dni.

Zobacz także: Nagranie z uszkodzonym Huaweiem Mate X trafia do sieci – nie wyciągajmy pochopnych wniosków

Aktualizacja oznaczona numerem N960FXXU4DSLB waży tylko 100,35 MB i zawiera także grudniowe poprawki zabezpieczeń. Rzecz jasna uaktualnienie przeznaczone dla osób, które w testach beta nie uczestniczyły, pod względem wagi będzie znacznie obszerniejsze. Aby sprawdzić, czy Android 10 z OneUI 2.0 już do Was dotarł, udajcie się do ustawień i spróbujcie wywołać uaktualnienie ręcznie. Jeśli się nie pojawia, to trzeba po prostu cierpliwie czekać – raczej niespecjalnie długo.

Źródło: GSMArena

Motyw