ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note10

Samsung Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ już ze stabilną wersją Androida 10 z OneUI 2.0!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie, który ma w swoim portfolio naprawdę wiele urządzeń. W tym roku oczkiem w głowie firmy są dwie rodziny – Galaxy S10 i Galaxy Note10. Ta pierwsza otrzymała już stabilną wersję Androida 10, a ku zdziwieniu wielu osób – teraz Notatniki zaczęły dostawać aktualizację do najnowszej wersji Zielonego Robocika.

Samsung Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ otrzymują Androida 10 z OneUI 2.0

galaxy note10

Wygląda na to, że Samsung nie trzyma się harmonogramu aktualizacji, który sam opublikował. Najpierw Androida 10 otrzymała seria Galaxy S10, która miała się na niego załapać dopiero w styczniu przyszłego roku. Identycznie sytuacja wygląda z Galaxy M20 i Galaxy M30, z tym że Samsung wypuścił dla nich odpowiednie uaktualnienie dopiero wczoraj. Rodzina Galaxy Note10, bez zaskoczenia, też miała dostać Androida 10 na początku 2020 roku, jednak firma postanowiła zrobić niespodziankę wielu osobom i zaczęła go rozprowadzać już teraz.

Zobacz także: Już wkrótce miliony osób stracą dostęp do aplikacji WhatsApp

Na chwilę obecną opisywaną aktualizację zaobserwowano w Niemczech u osób, które brały udział w publicznych beta testach. Wszyscy pozostali muszą jeszcze poczekać, ale zapewne maksymalnie kilka dni tak jak w przypadku posiadaczy Galaxy S10. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to nie ma ich zbyt wiele – z najważniejszych można wymienić m.in. nowe gesty, usprawnienia trybu obsługi jedną ręką i kilka poprawek bezpieczeństwa. A może uaktualnienie dotarło już do kogoś z Was? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy