Rodzina Galaxy S10 to flagowe smartfony Samsunga, które ujrzały światło dzienne na początku roku. Zostały przyjęte na ogól bardzo ciepło, więc nic dziwnego, że wiele osób wyczekuje upragnionej aktualizacji do Androida 10. Oficjalne wydanie najnowszej wersji Zielonego Robocika zaczęło być udostępniane dla użytkowników urządzeń z serii Galaxy S10 już cztery dni temu, jednak tylko w Niemczech. Dziś uaktualnienie trafiło także do Polski.

Smartfony z serii Galaxy S10 już z Androidem 10 w Polsce

Samsung Galaxy S10 Android 10

Pierwsi użytkownicy z Polski, którzy brali udział w beta testach Androida 10 na Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10, mogą już dokonać aktualizacji do stabilnej wersji systemu. Nowa wersja oprogramowania jest udostępniana falami, więc oczywiście nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Ja jeszcze nie mam, ale zapewne w ciągu kilku godzin, ew. dni, do mnie trafi. Dostępność uaktualnienia możecie sprawdzić udając się do ustawień – być może możecie już rozpocząć pobieranie, a po prostu nie otrzymaliście powiadomienia lub je przeoczyliście.

Zobacz także: Seria Redmi Note 8 okazała się wielkim sukcesem. Xiaomi ma powody do dumy

Aktualizacja waży dokładnie 133,64 MB i prócz wielu nowości, zawiera również grudniowe poprawki zabezpieczeń. Wraz z Polską, uaktualnienie zaczęło dziś trafiać także do użytkowników flagowców Samsunga z Indii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Na razie nie wiadomo, kiedy Android 10 z OneUI 2.0 zostanie udostępniony osobom, które nie brały udziału w beta testach. A wy otrzymaliście już opisywaną aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.