ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Modern Combat 5: Blackout oczekuje mocnego smartfona – oficjalny zwiastun

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
modern combat 5

Już za trzy dni w Google Play wyląduje najnowsza, piąta już część Modern Combat o podtytule Blackout. Z tej okazji Gameloft wypuszcza oficjalny zwiastun, który zaprze Wam dech w piersiach. Ta gra wygląda naprawdę rewelacyjnie. Pozostaje jedynie kwestia ilu posiadaczy smartfonów zakosztuje tych efektownych widoków?

Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie materiał pokazany na targach E3. Już wtedy było widać, że Modern Combat jest dedykowany dla mocniejszych sprzętów, gdyż poziom grafiki oraz mechanika będą potrzebowały dużej mocy obliczeniowej.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=st7eMfykiVE#t=13[/youtube]

Materiał promocyjny, jaki mamy szansę teraz podziwiać sprawia wrażenie, jakby gra była przeznaczona na konsole a nie urządzenia mobilne. Do tej pory nie widziałem jeszcze produkcji stworzonej na smartfony, która oferowałaby taką ilość widowiskowych wybuchów, prezentującej wysokiej jakości dynamiczne oświetlenie oraz cechującej się wartką akcją. Twórcy otwarcie mówią o braku mikropłatności, więc za grę zapłacimy tylko raz. Mimo iż Modern Combat 5: Blackout pojawi się na trzech platformach gracze nie będą mogli ze sobą rywalizować w trybie wieloosobowym – zostanie on ograniczony do każdego z systemów, bez możliwości „krzyżowania”.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy