Epic Games Store to kolejna platforma pokroju Steama, która cały czas zawzięcie walczy o nowych użytkowników. Chce do siebie przekonać graczy tytułami czasowo ekskluzywnymi oraz darmowymi grami. Przedwczoraj firma rozdawała całkowicie bez opłat produkcję Totally Accurate Battle Simulator, a dziś zgarnąć można Faster Than Light. Należy się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Faster Than Light za darmo w Epic Games Store

Faster Than Light

Faster Than Light to bardzo ciepło przyjęta przez graczy gra strategiczna utrzymana w realiach Sci-Fi. Wcielamy się tu w postać kapitana statku kosmicznego, który ma za zadanie dostarczyć pewne informacje do bazy Federacji, jednocześnie uciekając przed ścigającą go flotą wojenną. A skoro już przy statku kosmicznym jesteśmy, to trzeba wspomnieć, że można tworzyć swoją załogę i zarządzać każdym jej członkiem. Co ciekawe, gra jest świetna na ponowne przejście, bowiem jej świat jest za każdym razem generowany losowo.

Zobacz także: Chiński producent procesorów Loongson twierdzi, że korzysta jedynie z autorskich rozwiązań

Cena Faster Than Light w Epic Games Store wynosi zwykle 35,99 zł. Nie jest to dużo, ale zawsze coś. Aktualnie grę można zgarnąć za darmo, ale tylko dziś do godziny 17:00. Aby to zrobić, wystarczy przejść na stronę produkcji w sklepie i kliknąć duży przycisk „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do Waszych kont i zostanie z Wami na zawsze. Pobieracie, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.