Epic Games Store to kolejna platforma pokroju Steama, która szturmem wbiła się na rynek. Taktyką platformy na zdobywanie użytkowników jest oferowanie czasowo ekskluzywnych produkcji i rozdawanie im darmowych gier. Dziś w Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa pozycja – Totally Accurate Battle Simulator.

Totally Accurate Battle Simulator za darmo w Epic Games Store tylko przez 24 godziny

Totally Accurate Battle Simulator

Totally Accurate Battle Simulator to strategiczna gra indie utrzymana w klimatach starożytnych, w której bierzemy udział w różnorodnych starciach. W grze można bawić się samotnie, a także w towarzystwie przyjaciół. Jak możecie zauważyć na powyższym zrzucie ekranu, oprawa graficzna nie stoi tu na najwyższym poziomie, jednak zapewne takie było założenie twórców – by było humorystycznie.

Zobacz także: Wyciekły dane klientów sieci Virgin Mobile – wśród nich numery PESEL lub dowodu tożsamości!

Cena regularna Totally Accurate Battle Simulator w Epic Games Store wynosi 53,99 zł, jednak do jutra do godziny 17:00 grę można odebrać całkowicie za darmo. W tym celu wystarczy udać się na stronę produkcji i kliknąć duży czerwony przycisk „Odbierz”, oczywiście uprzednio logując się na swoje konto Epic Games. Później wystarczy już tylko ściągnąć TABS i rozpocząć zabawę, która może się okazać naprawdę przyjemna – szczególnie w trybie kooperacyjnym. Może nie jest to najciekawsza gra spośród tych, które rozdał już Epic, jednak jak to mówią – darowanemu koniu w zęby się nie zagląda, a za darmo to dobra cena.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.