samsung_logo

Pojawianie się plotek o pracy Samsunga nad własnym smartfonem wyposażonym w ekran zdolny wyświetlać obraz 3D było pewne, w końcu konkurencja sprzedaje już własne modele – LG model Optimus 3D, a HTC – EVO 3D , który niedawno trafił także do Europy.

Wyglądem Samsung Galaxy 3D ma przypominać flagowy model koreańskiego producenta – Galaxy S II. Ma być wyposażony w dwurdzeniowy, 1.2GHz procesor Exynos, ekran o przekątnej 4.3 cala umożliwiający wyświetlanie obrazów 3D bez konieczności używania okularów, oraz dwie tylne kamery o rozdzielczości 8Mpx każda. Dodatkwo smartfon będzie posiadał wyjście HDMI, które umożliwi przesyłanie nagranych za pomocą kamer filmów i zdjęć bezpośrednio do telewizorów i ekranów mogących wyświetlać obraz stereoskopowy.

Reszta specyfikacji technicznej nadal jest tajemnicą, wiadomo jedynie, że telefon ma używać Androida 2.3 i otrzymać szybką aktualizacje do Ice Cream Sandwich, gdy już się pojawi.

Najciekawszą informacją jest to, że Samsung Galaxy 3D ma zostać zaprezentowany w IV kwartale tego roku, co oznacza, że do sprzedaży trafić może w najgorętszym, jeśli chodzi o zakupy, okresie Świąt. A Wy jak sądzicie – jak długo będziemy musieli czekać na pierwszy smartfon 3D od Samsunga? I czy idea 3D w smartfonach jest słuszna? Dajcie znać w komentarzach! 

źródło: sammyhub.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gryc