Tony Hawk’s Pro Skater – Activision może odświeżyć serię

mm Marcin Nic Newsy 2019-11-26

Prawdopodobnie już niedługo ponownie będziemy mogli zagrać w Tony Hawk’s Pro Skater. Według najnowszych przecieków pierwsze dwie odsłony serii doczekają się swoich odświeżonych wersji. Informacje te pochodzą od użytkownika Twittera kryjącego się pod pseudonimem Sabi. Powołuje się on na swoje źródła, pochodzące bezpośrednio ze studia Activision.

Czy doczekamy się nowej części Tony Hawk’s Pro Skater?

tony hawk pro skater

Mimo że przecieku nie należy brać za pewną informację, to użytkownik ten w przeszłości z sukcesem udostępniał informacje, które okazywały się prawdziwe. Jak chociażby nowinka o produkcji Roller Champions, która została opublikowana na kilka tygodni przed oficjalną zapowiedzią gry. Według Sabiego, przedstawiciele Activision otrzymali demo nowego Tony Hawk’s Pro Skater. Nie wiadomo czy to będzie nowa odsłona serii, czy też może remake starszych części. Niemniej ważne jest to, że Activision nie planuje pogrzebać tej świetnej rodziny gier.

Zobacz też: AMD potwierdza: 64 rdzeniowy i 128-wątkowy procesor już w przyszłym roku

Nadzieja na nową część gry umiera ostatnia?

Doniesienia te w pewnym stopniu potwierdza skaterka Lizzie Armanto. W październikowym podcaście The Nine Club zapytano ją o obecność w piątej części serii. Lizze przyznała, że pojawi się również w następnej części cyklu. Niestety, ale fragment ten został już usunięty z Sieci i nie można go przesłuchać. Jednak na tę chwilę naprawdę ciężko wierzyć w doniesienia o odświeżeniu serii. W końcu w ubiegłym roku Tony Hawk, który sygnuje serię swoim imieniem, zakończył współpracę z Activision. Czego jednak nie załatwi dodatkowa kwota w kontrakcie?

Źródło: SegmentNext


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x