Samsung to prawdziwy gigant, który już od dłuższego czasu bardzo mocno interesuje się składanymi smartfonami. Na początku roku pokazał swój pierwszy sprzęt tego typu, a mianowicie Galaxy Fold, którego niestety szybko wycofano ze sprzedaży z uwagi na błędy konstrukcyjne. Urządzenie powróciło na sklepowe półki kilka miesięcy później i od tego czasu radzi sobie bardzo dobrze – gdzie tylko się pojawi, wyprzedaje się na pniu. Samsung postanowił więc pójść za ciosem i już niedługo ujawni swojego kolejnego „składaka”. Poznaliśmy datę premiery modelu W20 5G!

Samsung W20 5G – data premiery

Samsung W20 5G to kolejny składany smartfon popularnej firmy. W przeciwieństwie do obecnego już na rynku Galaxy Folda to urządzenie będzie się składało poziomo. Co ciekawe, W20 5G zadebiutuje już 19 listopada w Chinach, czyli zaledwie za 11 dni. Datę premiery zdradził na zaproszeniu prasowym chiński gigant telekomunikacyjny China Telecom.

Zobacz także: Seria Galaxy S11 ze znacznie pojemniejszymi bateriami od poprzedniej? Wszystko na to wskazuje

Sam smartfon wciąż w dużej mierze jest owiany tajemnicą. Z umieszczonej powyżej grafiki możemy jedynie wywnioskować, że będzie on miał potrójny aparat na pleckach i kilka przycisków z boku (jeden ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych). Specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak chodzą plotki, że W20 5G zadebiutuje z zaprezentowanym niedawno Exynosem 990. Czy okaże się to prawdą, dowiemy się już wkrótce. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.