5G Samsung Display

Samsung W20 5G – poznaliśmy datę premiery drugiego składanego smartfona Koreańczyków

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który już od dłuższego czasu bardzo mocno interesuje się składanymi smartfonami. Na początku roku pokazał swój pierwszy sprzęt tego typu, a mianowicie Galaxy Fold, którego niestety szybko wycofano ze sprzedaży z uwagi na błędy konstrukcyjne. Urządzenie powróciło na sklepowe półki kilka miesięcy później i od tego czasu radzi sobie bardzo dobrze – gdzie tylko się pojawi, wyprzedaje się na pniu. Samsung postanowił więc pójść za ciosem i już niedługo ujawni swojego kolejnego „składaka”. Poznaliśmy datę premiery modelu W20 5G!

Samsung W20 5G – data premiery

Samsung W20 5G to kolejny składany smartfon popularnej firmy. W przeciwieństwie do obecnego już na rynku Galaxy Folda to urządzenie będzie się składało poziomo. Co ciekawe, W20 5G zadebiutuje już 19 listopada w Chinach, czyli zaledwie za 11 dni. Datę premiery zdradził na zaproszeniu prasowym chiński gigant telekomunikacyjny China Telecom.

Zobacz także: Seria Galaxy S11 ze znacznie pojemniejszymi bateriami od poprzedniej? Wszystko na to wskazuje

Sam smartfon wciąż w dużej mierze jest owiany tajemnicą. Z umieszczonej powyżej grafiki możemy jedynie wywnioskować, że będzie on miał potrójny aparat na pleckach i kilka przycisków z boku (jeden ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych). Specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak chodzą plotki, że W20 5G zadebiutuje z zaprezentowanym niedawno Exynosem 990. Czy okaże się to prawdą, dowiemy się już wkrótce. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy