Motorola Moto G8

Motorola Moto G8 na materiale promocyjnym w pełnej okazałości

Newsy

Motorola, choć nie jest już tak popularna, jak kiedyś, nieustannie wypuszcza na rynek nowe smartfony. Stosunkowo niedawno poznaliśmy Moto G8 Plus i Moto G8 Play, jednak nic pomiędzy – o standardowym modelu Moto G8 ani widu, ani słychu. Dziś się to zmieniło, bo do Sieci wyciekł materiał promocyjny pokazujący wdzięki wspomnianego smartfona.

Motorola Moto G8 – wygląd

Motorola Moto G8 z wyglądu prezentuje się bardzo schludnie i elegancko. Na przodzie mamy niemal bezramkowy ekran z charakterystycznym notchem w kształcie kropelki wody, a na pleckach znajdziemy oczka aparatu i charakterystyczne logo Motoroli, w który najpewniej wtopiono czytnik linii papilarnych. Za przeciek odpowiada Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży. Pełny, 6-sekundowy film promocyjny obejrzycie poniżej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Seria Galaxy S11 ze znacznie pojemniejszymi bateriami od poprzedniej? Wszystko na to wskazuje

Niestety takie aspekty jak specyfikacja i cena omawianego urządzenia wciąż pozostają tajemnicą. Chociaż w kwestii specyfikacji można zaznaczyć, że telefon pod tym względem z pewnością będzie się plasował pomiędzy Moto G8 Play a Moto G8 Plus. Na razie nie wiadomo także, kiedy smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany, jednak biorąc pod uwagę, że firma ma już gotowe materiały promocyjne, raczej długo nie poczekamy. Plotki sugerują, że maksymalnie do stycznia – lutego przyszłego roku, jednak jest też szansa, że Moto G8 trafi na sklepowe półki jeszcze pod koniec grudnia. Co sądzicie o wyglądzie tytułowego smartfona? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@evleaks)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x