Huawei to firma, która znalazła się w samym środku wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których się wywodzi. Producent zmaga się aktualnie z wieloma problemami z powodu niezgodności pomiędzy wymienionymi mocarstwami, jednak z jakiegoś powodu wciąż radzi sobie bardzo dobrze, co widać po wynikach sprzedaży smartfonów – mimo przeciwności losu, Huawei nieustannie pnie się w górę. Dziś na konferencji w Chinach firma zdecydowała się pochwalić wynikami sprzedaży serii Mate 20 i P30. Liczby robią wrażenie!

Wyniki sprzedaży serii Mate 20 i P30 Pro – Huawei ma powód do dumy

Huawei P30 Lite

Zarówno seria Mate 20, w której skład wchodzi Mate 20 Lite, Mate 20 i Mate 20 Pro, jak i rodzina P30, która składa się z modelu P30 Lite, P30 i P30 Pro, to bardzo udane smartfony. Nic więc dziwnego, że wciąż sprzedają się bardzo dobrze. Dziś konkretne liczby podano na konferencji w Chinach. Rodzina Mate 20 rozeszła się dotychczas w liczbie 17 milionów egzemplarzy, a P30 w ponad 20 milionach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Najwydajniejsze smartfony w październiku według AnTuTu – flagowce i średniaki

Podczas prezentacji serii Mate 30 we wrześniu Huawei zdradził, że wówczas sprzedał 16 milionów sztuk rodziny Mate 20 i 17 milionów egzemplarzy z serii P30. To z kolei oznacza, że w ciągu półtora miesiąca firma sprzedała łącznie 3 miliony P-trzydziestek i milion reprezentantów linii Mate 20. Trzeba przyznać, że to naprawdę dobry wynik. Dołożyliście swoją cegiełkę do którejś z liczb? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.