Aplikacja Samsung Members przez kilka godzin wyświetlała nieodpowiednie zdjęcia

Newsy

Samsung Members to program, który preinstalowany jest na wszystkich nowych urządzeniach z rodziny Galaxy. W nim klienci koreańskiego giganta znaleźć mogą odpowiedzi na różne pytania, testy diagnostyczne, promocje i oferty oraz zakładkę dla społeczności, która działa jak jedno wielkie forum poświęcone produktom Samsunga. Niestety okazuje się, że to ostatnie można bardzo łatwo nadużyć, co pokazuje wczorajsza niezbyt przyjemna dla użytkowników historia.

„Galaktyka doświadczeń” Samsunga jest naprawdę nietypowa…

Jak podają użytkownicy Twittera, wczoraj przez kilka godzin aplikacja Samsung Members na głównej stronie wyświetlała użytkownikom nieodpowiednie zdjęcie – po prostu pewien członek platformy postanowił opublikować tam… swojego członka. Ze względu na zainteresowanie związane z nietypowym charakterem fotografii, algorytmy firmy pomyślały, że jest ona naprawdę ciekawa i zaczęły promować ją innym użytkownikom. Jak możecie się domyślać, nie do końca oczekiwali oni tego po oficjalnej aplikacji Samsunga.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Samsung chce, by laptopy były bardziej podobne do smartfonów.

Co jednak najgorsze, zdjęcie usunięte zostało dopiero po kilku godzinach, zatem miało ono szansę zniszczyć dzień sporej ilości użytkowników. Warto wiedzieć jednak, że platforma jest już bezpieczna, a autor fotografii został z niej usunięty. Ogłaszam, że można już ponownie korzystać z Samsung Members!

Źródło: Wpisy na Twitterze, Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x