samsung daily bixby home zmiana nowosci

Samsung Daily przedstawione! Żegnamy Bixby Home

2 minuty czytania
Komentarze

Popularyzacja Internetu miała sprawić, że każdy stanie się mądrzejszy ze względu na szybki dostęp do informacji. Jednak z czasem okazało się, że trzeba jeszcze umieć ją odpowiednio zrozumieć, a też do życia wkrada się lenistwo. W ramach tego ostatniego pomagają agregaty różnorakiej treści i tym między innymi jest ogłoszone dzisiaj Samsung Daily. Nowość Koreańczyków zastąpi znane nam dzisiaj Bixby Home, stanowiąc kolejną iterację tego typu usługi.

Nie musieliśmy długo czekać na poznanie Samsung Daily – nowy agregat informacji

samsung daily bixby home zmiana nowosci

Kolejny, gdyż już w 2012 roku Samsung przedstawił Flipboard, którego karta została scalona z launcherem w TouchWiz. Z czasem ta sekcja zmieniła nazwę na Upday, a dzisiaj już znamy ją jako Bixby Home. Właściwie to znaliśmy, bo lada moment ma to być Samsung Daily. Swoją drogą całkiem szybko Koreańczycy ujawnili tę usługę od momentu, kiedy informowaliśmy Was o zastrzeżeniu tej nazwy.

samsung daily bixby home zmiana nowosci

Samsung Daily nadal będzie agregować treści z Internetu, ale też z kompatybilnych aplikacji. W jednym miejscu będziemy mogli znaleźć powiadomienia o nowych wiadomościach ze świata, ważnych mailach lub harmonogramie dnia. Z jednej strony nic nadzwyczajnego, z drugiej poniekąd konieczne odświeżenie.

Zobacz też: Płatny abonament w Gadu Gadu – czy on przyciągnie użytkowników?

Samsung Daily trafi na szereg urządzeń od Galaxy S8 do Galaxy Note10 włącznie już w listopadzie. Nie będzie konieczna aktualizacja do One UI 2, które to w szczegółach mogliście dzisiaj poznać. Dlaczego w takim razie jest to konieczne odświeżenie? Naturalnie przez identyfikację – Bixby głównie przez nieszczęsny przycisk nie kojarzy się bardzo pozytywnie i to w głównej mierze chce zmienić Samsung. Czy efekt będzie pozytywny? Dowiemy się w kolejnych tygodniach.

Źródło: SamMobile

Motyw