Death Stranding dotychczas było kolejną grą ekskluzywną dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki, że gra z czasem zadebiutuje także na PC. Cóż, plotki po raz kolejny okazały się prawdą, bo rzeczywiście tak się stanie – Death Stranding na PC to tylko kwestia czasu.

Death Stranding PC – kiedy premiera?

Wszyscy, którzy liczyli, że Death Stranding na PC stanie się faktem, mogą odetchnąć z ulgą, bo ich prośby zostały wysłuchane. Sam Hideo Kojima za pośrednictwem Twittera oznajmił bowiem, że Death Stranding rzeczywiście trafi na wspomnianą platformę. Co ważne, przybliżył też datę premiery – ta ma się odbyć na początku lata 2020 roku.

Zobacz także: W App Store odkryto złośliwe aplikacje. Natychmiast je usuń, jeśli je instalowałeś!

Choć w Internecie krążyło wiele plotek o rzekomej premierze Death Stranding na komputery osobiste, aż ciężko mi uwierzyć, że okazały się one prawdziwe. Gra była bowiem wcześniej zapowiada jako tzw. exclusive dla platformy PlayStation 4, a dziś dostaliśmy taką wiadomość. Premiera Death Stranding na PS4 odbędzie się już 8 listopada, kiedy to też w Sieci pojawią się recenzje, które pomogą niezdecydowanym w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie gry. Najnowsza produkcja Hideo Kojimy zapowiada się nadwyraz interesująco, choć bardzo tajemniczo. Co ciekawe, w grze będziemy mieli do czynienia z gwiazdorską obsadą – m.in. Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem. Swoją drogą warto wspomnieć, że niedawno zapowiedziano także Red Dead Redemption 2 na PC.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.