ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 oficjalnie na PC! Rockstar zdradził datę premiery

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Red Dead Redemption 2 to jedna z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejsza premiera zeszłego roku. Gra ukazała się wówczas wyłącznie na konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One, przez co pecetowcy musieli obejść się smakiem. Dziś nadszedł ten dzień, na którego czekało wielu posiadaczy komputerów osobistych. Rockstar oficjalnie ogłosił, że Red Dead Redemption 2 na PC stało się faktem. Poznaliśmy datę premiery gry!

Red Dead Redemption 2 PC – data premiery

Red Dead Redemption 2 na PC

Stało się. Nadszedł w końcu ten dzień, w którym sam Rockstar zdradził datę premiery Red Dead Redemption 2 na PC. Żeby nie przedłużać: pecetowa wersja tytułowej gry trafi do sprzedaży już 5 listopada 2019 roku. Grę będzie można zamawiać przedpremierowo już za kilka dni, od 9 października do 22 października na platformie Rockstar Games Launcher, gdzie zresztą jeszcze przez kilka dni możecie zgarnąć darmowe GTA: San Andreas. Jeśli zdecydujecie się na preorder w RGL, to w gratisie dostaniecie dwie wybrane przez siebie gry z poniższego zestawienia:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition 

Dodatkowo możecie liczyć na darmowe uaktualnienie do wersji premium gry oraz zniżkę w wysokości 20 dolarów na wersję Special i Ultimate. Ponadto otrzymacie również kilka przedmiotów w świecie gry.

23 października zamówienie przedpremierowe będziecie mogli składać z kolei w Epic Games Store, gdzie w bonusie otrzymacie 25 sztabek złota do wykorzystania w Red Dead Online. Gra na Steamie wyląduje w grudniu, jednak nie podano dokładnej daty. Nie podano również wymagań sprzętowych gry, lecz te z pewnością nie będą niskie. Zazdroszczę tym, którzy mają tę wspaniałą przygodę jeszcze przed sobą!

Źródło: Rockstar Games

Sprawdź najnowsze wpisy