Lenovo Thinkplus 14000 mAh

Smartfony to dla niego pestka. Nowy powerbank Lenovo powstał z myślą o laptopach

Newsy

Powerbanki to niezwykle użyteczne urządzenia. Dzięki nim możemy uzupełnić baterie w naszych urządzeniach mobilnych, nawet jeśli znajdujemy się daleko od sieci energii elektrycznej. Większością powerbanków możemy jednak uzupełnić urządzenia, które nie wymagają zbyt wiele mocy. Należą do nich smartfony, tablety, słuchawki czy nawet urządzenia z segmentu UMPC.

Lenovo Thinkplus 14000 mAh

Lenovo Thinkplus 14000 mAh

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Schody zaczynają się, kiedy chcemy naładować baterie w laptopach. Jednak wciąż nie jest to niemożliwe. Dobrym przykładem jest tutaj najnowszy powerbank od Lenovo, czyli Lenovo Thinkplus 14000 mAh. Jak sama nazwa wskazuje, oferuje on pojemność na poziomie 14000 mAh. Niestety, nie wiadomo czy mówimy tutaj o akumulatorach 3,7 V czy 4,2 V. Oznacza to, że jego faktyczna pojemność waha się od 51,8 do 58,8 Wh. Warto pamiętać, że pojemność podawana w mAh odnosi się do konkretnej pojemności. Oznacza to, że akumulator o pojemności 1000 mAh może być znacznie pojemniejszy od 10000 mAh, jeśli ta wartość odnosi się do 20 V przeciwko 3,7 V.

Zobacz też: Nieoficjalny Android 10 po raz drugim w tym tygodniu!

Sama pojemność jednak nie wystarczy, żeby naładować laptopa. Potrzebna jest także odpowiednia moc. Powerbank Lenovo Thinkplus 14000 mAh oferuje do 50 W mocy na złączu USB-C. Dodatkowo jest on kompatybilny z USB PD2.0, QC 2.0/ 3.0 dla USB-A. Nie zabrakło także zabezpieczenia przed przepięciami wejściowymi i wyjściowymi, wysokimi temperaturami i zwarciami. Rzecz jasna nie ma mowy na zasilanie mocniejszych laptopów, a jedynie takich z ładowarkami do 50 W. Na więcej mocy niż na około godzinę pracy na pełnych obrotach także nie ma co liczyć. Oczywiście przy mniej wymagających zadaniach powinien wystarczyć na dłużej. Warto to brać pod uwagę przed zakupem tego banku energii.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x