Xiaomi nieustannie wydaje nowe smartfony, przez co wiele osób gubi się portfolio firmy. Od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się plotki dotyczące tajemniczego Mi CC9 Pro, jednak dopiero teraz poznaliśmy jego datę premiery. Co więcej, dowiedzieliśmy się także, że smartfon zaoferuje nieco więcej, niż się spodziewaliśmy.

Xiaomi Mi CC9 Pro – data premiery

Xiaomi Mi CC9 Pro

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Xiaomi Mi CC9 Pro zostanie wyposażony w matrycę 108 Mpix. Przeciek potwierdził się, jednak miłym zaskoczeniem okazał się fakt, że wspomniany smartfon zadebiutuje nie z trzema, a aż z pięcioma aparatami ułożonymi pionowo. Wskazuje na to powyższy plakat, za którym stoi Xiaomi.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Ten sam plakat zdradza także, że Mi CC9 Pro zostanie oficjalnie zaprezentowany już za tydzień, 5 listopada. Linia CC kierowana jest dla osób „kreatywnych i ciekawskich”, lubiących robić zdjęcia. Dzięki zaawansowanemu aparatowi w Mi CC9 Pro, fani mobilnej fotografii będą mogli realizować swoją pasję, robiąc różnego rodzaju zdjęcia (m.in. szerokokątne i z 5-krotnym zoomem), także w kiepskim oświetleniu. Podczas prezentacji opisywanego urządzenia firma pokaże także nowy smartwatch i Mi TV. Na chwilę obecną nie wiemy, na ile smartfon zostanie wyceniony, jednak znając Xiaomi, cena będzie rozsądna. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.