Huawei wykupuje układy pamięci

Huawei chce w tym roku sprzedać rekordową liczbę smartfonów

Newsy

Huawei to prawdziwy gigant, choć w ostatnich miesiącach nie ma lekko. Wszystko z powodu wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których Huawei się wywodzi. Na firmę nałożono już wiele zakazów, a największym jest bez wątpienia ten, który zabrania firmie korzystania z aplikacji i usług Google na swoich smartfonach. Choć mogłoby się wydawać, że takie nowiny negatywnie wpłyną na sprzedaż urządzeń Huawei, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Niedawno producent pochwalił się 200 milionami sprzedanych smartfonów w tym roku, a teraz doszły nas słuchy, że do końca 2019 roku firma chce ten wynik znacząco powiększyć.

Ambitne plany sprzedażowe Huawei na 2019 rok

Restrykcje wobec huawei

Ogromny sukces, jakim bez wątpienia jest sprzedaż 200 milionów smartfonów w rekordowym czasie, nie oznacza, że Huawei zamierza spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie – do końca bieżącego roku firma chce bowiem sprzedać aż 270 milionów smartfonów, o 20 milionów więcej, niż przewidywali analitycy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: W App Store odkryto złośliwe aplikacje. Natychmiast je usuń, jeśli je instalowałeś!

Firma ma nadzieję, że w osiągnięciu założonego celu pomoże jej okres świąteczny. Huawei sprzedaje średnio 20 milionów smartfonów każdego miesiąca i 5 milionów smartfonów każdego tygodnia. Aby osiągnąć wymarzone 270 milionów do końca 2019 roku, gigant musiałby od teraz sprzedawać około 7 milionów smartfonów każdego tygodnia i milion dziennie. Nie da się ukryć – to może się udać.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x