ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Chiny odkryły kosmitów?

Snowden stracił poparcie ludzi wierzących w to, że USA ukrywa UFO

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Jest to poważny cios dla fanów teorii spiskowych. Według nich rząd ukrywa informacje o UFO. Teorii na ten temat są setki, wiele z nich się wzajemnie wyklucza. Nie zamierzam nawet próbować ich opisywać, chociaż wszystkie z nich ograniczają się do jednego: władze USA wiedzą o kosmitach i z nimi współpracują, ukrywając prawdę przed ludźmi ponieważ… I tu zaczyna się prawdziwy festiwal absurdu. Oczywiście, niektóre brzmią jeszcze dość racjonalnie, jednak sporo z nich mówi o kosmicznych nazistach albo jaszczuroludziach władających światem.

Snowden nie znalazł nic o UFO

Co ciekawe, Snowden nie dyskredytuje możliwości istnienia kosmitów lub posiadania przez rząd informacji na ich temat. Stwierdza po prostu, że nie był w stanie znaleźć niczego na ten temat w sieciach, do których miał dostęp. I tak naprawdę, nie spodziewałoby się znaleźć informacji na ten temat w NSA lub CIA. To nie jest tak naprawdę ich wiedza specjalistyczna. Edward Snowden pojawił się w odcinku podcastu Joe Rogan Experience w środę. W ramach prawie trzygodzinnego wywiadu Whistleblower poruszył temat obcego życia.

Zobacz też: Listopadowe nowości na Netflixie. Oto filmy i seriale, które trafią na platformę w przyszłym miesiącu

Około 31 minuty wywiadu, Snowden powiedział, że poszedł szukać dowodów dotyczących obcych i chemtrails w sieci, ale wyszedł z pustymi rękami.

Wiem, że chcesz, aby byli to kosmici. Jednak pomysł, że ich ukrywamy…. jeśli ich ukrywamy… Miałem dostęp do sieci w NSA, CIA, wojsku. Mimo to nie mogłem nic znaleźć.

To oczywiście nie zostało zbyt dobrze odebrane przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Pojawiły się nawet oskarżenia wobec Snowdena mówiące, że… pracuje on dla władz USA. No cóż, nie wszyscy potrafią pogodzić się z rzeczywistością. Cały wywiad możecie znaleźć powyżej.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy