ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
apple slofie samsung one ui 2

Samsung nadrabia brak względem Apple w One UI 2

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niektórzy uważają, że producenci urządzeń mobilnych dotarli już do muru możliwości technologicznych i bez rewolucji będziemy spotykać się wyłacznie z drobnostkami, z których skorzystamy raz i o nich zapomnimy. Czy slofi, które wprowadziło Apple w tegorocznych iPhone’ach, również należy do takich ciekawostek? To oceni każdy z Was, a niedługo będzie to możliwe nie tylko w amerykańskich telefonach. Zgodnie z tytułem to Samsung wprowadza spowolnione filmy selfie do One UI 2.

Filmy selfie w zwolnionym tempie to już nie domena Apple – Samsung wprowadza tę funkcję w One UI 2

Wczoraj Koreańczycy wstrzymal aktualizację do testowej wersji One UI 2 dla Galaxy Note10. To właśnie ona pokazała, że Samsung nie wdraża wyłącznie drobnostki w ramach Androida 10 w swoim wydaniu. Slofie to zdecydowanie jedna z największych zmian, które wprowadza Samsung sam z siebie. Oczywiście producent galaktycznych urządzeń nie stosuje nazwy marketingowej Apple, a jest to po prostu Zwolnione tempo przy wybraniu przedniego aparatu. Przykład nagrany przez SamMobile niewątpliwie pokazuje, że jeszcze jest trochę do poprawy. Przede wszystkim film w swoim zwolnionym wydaniu skacze, co nie jest oczekiwanym efektem i nie ma związku z samym procesem nagrywania.

Zobacz też: Komu przyda się elektroniczny notatnik?

Niemniej One UI 2 jest obecnie w testach, więc naturalnie do ostatecznego wydania Androida 10 dla Galaxy S10 lub Galaxy Note10 jeszcze daleko. Tymczasem jestem ciekawy, czy Wy macie pomysł na kolejną funkcję w aplikacjach aparatu, która faktycznie okazałaby się przydatna w codziennym użytkowaniu?

Źródło: XDA Developers, SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy