HBO GO to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w których ofercie znajdziemy masę filmów i seriali. Na łamach Android.com.pl nieustannie informuje was o nowościach na tej i innych platformach, jednak dzisiejsza nowina raczej wam się nie spodoba. Wszystko dlatego, że cena abonamentu HBO GO wzrośnie, a w dodatku darmowy okres próbny uległ zauważalnemu skróceniu.

Wzrost ceny abonamentu HBO GO i skrócony okres próbny

HBO GO

W Internecie od dłuższego czasu krążyły pogłoski, jakoby cena HBO GO miała wzrosnąć. Teraz okazało się, że plotki były prawdziwe, bowiem od 21 listopada cena abonamentu HBO GO wzrośnie z 19,90 zł na 24,90 zł. Nie jest to duży wzrost, bo o zaledwie 5 zł, ale zawsze. Dlaczego firma zdecydowała się na podwyżkę? O tym poinformowała w wiadomościach rozesłanych do aktualnych subskrybentów.

Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.

Zobacz także: Alternatywa dla Photoshopa

Niestety złe wiadomości na tym się nie kończą, bo nowi użytkownicy od teraz mają mniej czasu na zapoznanie się z ofertą serwisu. HBO GO skróciło bowiem darmowy okres próbny do zaledwie siedmiu dni, a jeszcze niedawno był to cały miesiąc. Dajcie znać w komentarzach, czy mimo wzrostu ceny zostaniecie z HBO GO.

Źródło: HBO GO

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.