Xiaomi HiFi Hybrid Flagship Earphones

Xiaomi zapowiada stosunkowo drogie słuchawki dla audiofilów

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Zawsze powtarzam, że dobre słuchawki to podstawa jeśli chodzi o czerpanie przyjemności z słuchania muzyki. Co prawda daleko mi do audiofila, ale nie mogę znieść brzmienia tanich słuchawek z marketu. A skoro już przy audiofilach jesteśmy, to Xiaomi właśnie zapowiedziało stosunkowo drogie słuchawki przeznaczone specjalnie dla nich.

Xiaomi HiFi Hybrid Flagship Earphones – stosunkowo drogie słuchawki dla audiofilów od Xiaomi

Xiaomi zapowiedziało właśnie hybrydowe słuchawki dla audiofilów. Noszą nazwę HiFi Hybrid Flagship Earphones i wyceniofno je na 169 dolarów (ok. 650 zł), co jak na Xiaomi jest dość wysoką ceną. Urządzenie nie bez powodu jest określane mianem hybrydowych, bo może działać zarówno na kablu, jak i bezprzewodowo. W trybie bezprzewodowym można je sparować z DAC-em, który obsługuje kodeki Hi-Res SBC, AAC i LDAC. Z kolei kabel można podłączyć do smartfona zarówno przez USB-C jak i jacka 3,5mm. Co ciekawe, kabel został wykonany z posrebrzanej miedzi beztlenowej.

Zobacz także: Poznaliśmy kluczowe elementy specyfikacji Galaxy A51

Urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, ma się charakteryzować wyjątkową jakością dźwięku, którą szczególnie docenią audiofile. Słuchawki można już zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Xiaomi, jednak na razie tylko w Chinach. Niestety nie wiadomo, czy opisywane słuchawki kiedykolwiek trafią do Polski. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że tak, bo wyglądają na fajny sprzęt.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy