HTC One Ace – plastikowa wersja flagowego modelu w drodze?

Newsy

htc one ace m8

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wiele mówi się o kiepskiej sytuacji finansowej HTC. Tajwańczycy mieli skupić się na tańszych modelach zamiast produkowaniu głównie topowych smartfonów. Obecnie można powiedzieć, że ta strategia jest wprowadzana w życie i właśnie najprawdopodobniej w drodze jest kolejny tańszy niż zazwyczaj model.

 

Po premierze One (M8) pojawiły się plotki mówiące, że HTC chce zaprezentować również tańszą odmianę tego smartfonu, której główną różnicą ma być materiał z jakiego zostanie wykonana obudowa. Zamiast metalowych elementów pojawi się plastik i taki właśnie model pojawia się w Sieci jako HTC One Ace. Widoczne na początku newsa urządzenie dodatkowo sugeruje, że kolejną różnicą będzie pozbycie się podwójnej matrycy aparatu na rzecz najprawdopodobniej wyłącznie technologii UltraPixel. Plotki mówią, że wnętrzności tego modelu mają być zbliżone do pierwowzoru, a więc układ ma być od Qualcomma (Snapdragon 801), a 5-calowy wyświetlacz ma prezentować obraz w rozdzielczości FullHD. Również samo HTC następującym tweetem niejako zapowiada nadchodzący nowy smartfon:

 


 

W jaki sposób One Ace miałby konkurować z Samsungiem, Sony i LG? Miejmy nadzieję, że ceną, gdyż ta głównie odstrasza klientów w wyborze HTC, a nie właśnie konkurencji.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x