htc one ace m8

 

Wiele mówi się o kiepskiej sytuacji finansowej HTC. Tajwańczycy mieli skupić się na tańszych modelach zamiast produkowaniu głównie topowych smartfonów. Obecnie można powiedzieć, że ta strategia jest wprowadzana w życie i właśnie najprawdopodobniej w drodze jest kolejny tańszy niż zazwyczaj model.

 

Po premierze One (M8) pojawiły się plotki mówiące, że HTC chce zaprezentować również tańszą odmianę tego smartfonu, której główną różnicą ma być materiał z jakiego zostanie wykonana obudowa. Zamiast metalowych elementów pojawi się plastik i taki właśnie model pojawia się w Sieci jako HTC One Ace. Widoczne na początku newsa urządzenie dodatkowo sugeruje, że kolejną różnicą będzie pozbycie się podwójnej matrycy aparatu na rzecz najprawdopodobniej wyłącznie technologii UltraPixel. Plotki mówią, że wnętrzności tego modelu mają być zbliżone do pierwowzoru, a więc układ ma być od Qualcomma (Snapdragon 801), a 5-calowy wyświetlacz ma prezentować obraz w rozdzielczości FullHD. Również samo HTC następującym tweetem niejako zapowiada nadchodzący nowy smartfon:

 


 

W jaki sposób One Ace miałby konkurować z Samsungiem, Sony i LG? Miejmy nadzieję, że ceną, gdyż ta głównie odstrasza klientów w wyborze HTC, a nie właśnie konkurencji.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.