ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 8 wyglad design

Wygląd OnePlus 8 w Sieci! Pomieszajmy to, co już znamy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niedawno poznaliśmy OnePlus 7T, po cichu liczymy, że OnePlus 7T Pro niedługo ujrzy światło dzienne, więc powinniśmy skupiać się na tych modelach, prawda? Jednak okazuje się, że niektórzy lubią wybiegać w przyszłość i w ten sposób do Sieci trafił wygląd OnePlus 8. Brzmi to nieco irracjonalnie, ale niewątpliwie projekty modeli na ten roku producent ma już zamknięte i odpowiedni dział już rozwija nowości, które poznamy za ładnych kilka miesięcy. Tym sposobem przyjrzyjmy się, co faktycznie matematyczna firma może szykować.

Wygląd OnePlus 8 to mieszanka OnePlus 7 Pro z dziurą w wyświetlaczu

Naturalnie to OnLeaks jest odpowiedzialny za ujawnienie danych CAD, na bazie których przygotowano wizualizację wyglądu OnePlus 8. W ten sposób dowiadujemy się, że tył pochodzi bezpośrednio z OnePlus 7 Pro, a przód rezygnuje z małego notcha na środku górnej krawędzi wyświetlacza na rzecz wycięcia na sam aparat na selfie. Podobno dziurka w ekranie to kolejna ewolucja w dążeniu do bezramkowości bez stosowania mechanicznych elementow, więc Chińczycy poszli właśnie tą drogą. Oczywiście nie wszyscy będą zadowoleni, bo wygląd OnePlus 8 pokazuje też 6,5-calowy, zakrzywiony ekran, który dodaje uroku, ale nie jest praktyczny.

Zobacz też: Hologramy w smartfonach, czyli Samsung odświeża znany temat.

Oczywiście dzisiaj nie można mówić o specyfikacji OnePlus 8. Nietrudno się domyślać, że firma wykorzysta najmocniejszy układ od Qualcomma (prawdopodobnie Snapdragon 865), na pokładzie znajdzie się przynajmniej 8 GB RAM i pamięć UFS 3.0. Po cichu można też liczyć, że uda się dopracować bezprzewodowe ładowanie, o których Chińczycy mówią coraz chętniej. Jednak równie dobrze może się okazać, że powyższy wygląd wcale nie odnosi się do OnePlus 8, a być może właśnie poznaliśmy OnePlus 7T Pro? Jakby nie patrzeć, tak wiele miesięcy dzieli nas od premiery OnePlus 8, że powinniśmy być gotowi na różne wersje zdarzeń.

Źródło: 9to5Google

Sprawdź najnowsze wpisy